TooLate – v jednoduchosti je síla

… líbí se mi hodinky ( mrkněte na pinterest zde). Hodinky mohou být praktickou pomůckou, ale v dnešní době se spíše používají jako nějaký šperk, který mnohdy o svém majiteli leccos vypoví. Někdo má rád praktické klasické hodinky s konzervativním vzhledem, někdo si libuje v luxusnějších hodinkách ozdobených třeba zlatem či nějakými drahými kameny. Sportovněji založení lidé dávají přednost digitálním hodinkám se spoustou funkcí, jiní si libují v netypickém designu ať už ve stylu hi-tech nebo v designu, který poodkrývá střeva hodinek.

TooLate

Já jsem aktuálně majitelem hodinek NEO od TOO LATE. Je to něco úplně jiného, než můžete vidět zde. Tyto digitální hodinky jsou zjednodnodušeny na maximum. Žádné přídavné funkce, žádné kudrlinky, žádné extra luxusní materiály. Dokonce jsou nazvány jako náramek ukazující čas a je pravda, že na první pohled to vlastně není nic jiného, než obyčejný plastový náramek, který teprve po zmáčknutí tlačítka ukáže aktuální čas. Nikdy jsem nic takové neviděl. Prosté, jednoduché, účelné. Maximálně funkcionalistické. Lehké.

Asi nejlepší na tom je fakt, že jsou tak brutálně jednoduché, až je to obdivuhodné a člověka to přitahuje. Na druhé straně italská značka TOO LATE  se tímto přístupem stala velmi populární. Jednoduchý a přímočarý design postavený na pestrých barvách a na tom, že materiállem je plast (silikon, polykarbonát) slaví úspěch. Italové si prostě v módě a módních výstřelcích libují.

Tool Late Neo hodinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *