Lis 17

3M projektory vynikají svou mobilitou, kompaktními rozměry a množstvím praktických funkcí. Že jste o nich ještě doposud nikdy neslyšeli? Určitě nejste jediní! Na následujících řádcích se budeme snažit seznámit vás s jejich základními funkcemi, výhodami, ale i nezbytným příslušenstvím, bez kterého se tito praktičtí pomocníci „do kapsy“ jednoduše neobejdou.

Co očekávat od 3M projektorů?

Ve své podstatě se jedná o menší projektory, které lze přenášet a promítat jimi potřebné informace, obrázky a videa takřka kdekoli a kdykoli. Tato mobilní zařízení se zpravidla vyznačují nízkou hmotností, stejně jako kompaktními rozměry, jež nezaberou mnoho místa v pracovním kufříku nebo tašce. Moderní 3M projektory disponují kvalitní LED lampou, jež se vyznačuje vysokou svítivostí a dlouhou životností dosahující i 20 000 hodin. S pomocí 3M projektorů můžete promítat nejrůznější druhy firemních prezentací, ale i fotografií nebo kratších videí. K projektorům lze připojit notebook, tablet, smartphone nebo fotoaparát za pomocí USB slotu. Pokud vás omezuje paměť vašeho zařízení, není problém vložit do projektoru externí paměťovou kartu a okamžitě tak získat několik desítek kB navíc.

Příslušenství 3M projektorů

Kromě paměťových karet, jež jsme zmínili v předchozím odstavci, patří k neodmyslitelnému příslušenství také lampa 3M projektoru. Tu je nutno vybírat pouze u ověřeného prodejce dle kompatibility s přístrojem, jež vlastníte. Nezbytným doplňkem projektoru je také jeho baterie. Baterie Li-Ion, kterými jsou moderní 3M projektory zpravidla vybavené, umožňují promítat nepřetržitě třeba i 2 hodiny vkuse. Pro jejich opětovné použití je pochopitelně nutné baterii dobít. Jelikož není příliš komfortní držet během promítání projektor v rukou, je dobré pořídit si k němu třeba také stojan nebo praktický držák, se kterým bude projekce ještě kvalitnější a pohodlnější.

written by Jiří Polášek

Leave a Reply